7njhh9gb9jeqje8y

У середу, 25 березня, Кабмін вніс відповідні зміни до постанови «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».  У тролейбусах, автобусах та маршрутках одночасно можуть їхати не 10 пасажирів, як було ухвалено раніше, а половина від загальної кількості сидячих місць. Додатково зазначено, що пасажири повинні бути у засобах індивідуального захисту.  […]

У середу, 25 березня, Кабмін вніс відповідні зміни до постанови «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». 

У тролейбусах, автобусах та маршрутках одночасно можуть їхати не 10 пасажирів, як було ухвалено раніше, а половина від загальної кількості сидячих місць. Додатково зазначено, що пасажири повинні бути у засобах індивідуального захисту. 

Як зазначив на бюджетній комісії 27 березня заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Олексій Чепурко, в Полтаві перевізники вже почали виконувати рішення Кабміну. За його словами, наразі на маршрутах у місті працює 40-42 тролейбуси і близько 16 автобусів. Вартість квитка у громадському транспорті лишається незмінною.

Щодо службового транспорту, то можна одночасно перевозити пасажирів згідно з кількістю місць для сидіння, і також усі мають бути у захисних масках. 

Загалом заборона на регулярні/нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні діятиме до 24 квітня. 

Пригадаємо, з 18 березня у Полтаві заборонили перевозити одночасно понад 10 пасажирів. Приватні перевізники зверталися до міської ради з проханням підвищити вартість проїзду, адже працювати в умовах дії обмежень – нерентабельно. 

З 18 березня скасували перевезення автомобільним та залізничним транспортом як у межах Полтавської області, так і між регіонами. 

Loading...