Нова кав’ярня
Нова кав’ярня

Фото з інстаграму

Від початку повномасштабної війни у Полтаві продовжують відкривати нові заклади. З’явилися нові локації, де можна посмакувати кавою чи м’ясними стравами.

«Тю!» – маленька кав’ярня формату to go запрацювала на вул. Європейській, 24/27 (раніше тут знаходилася кав’ярня третьої хвилі «Сахара не надо»). На сторінці закладу пишуть, що це частинка Харкова у центрі Полтави. Для гостей готують фільтр каву, афагато й класичні кавові напої. Для захисників та захисниць із ЗСУ кава безкоштовна. Деталі шукайте на сторінці кав’ярні.

Кафе-магазин «Казан-Тандир» знаходиться за адресою вул. Монастирська, 8. Заклад працює щодня з 12:00 до 20:00. Тут готують страви в тандирі.  Відвідувачі можуть скуштувати шашлик, ребра, випічку, шаурму, плов та перші страви. Їжу можна замовити з собою, або поїсти в кафе. Також є бізнес ланч. Дізнатися детальніше про роботу кафе-магазину та меню можна за посиланням

Нагадаємо, у парку «Перемога» працює нова локація кав’ярні Buns brew bar – Ice Cream x Coffee. 

ЗМІСТ також писав, що у центрі Полтави продають ресторан-піцерію за понад 700 тис. грн.

Ресторан-піцерію Scorini, що за адресою вул. Соборності, 50 продають за 25 тис. доларів. За цим місцем ресторан працював 9 років. Його продають через переїзд власників.

Loading...