Нове провалля у центрі Полтави: хто відповідає за ремонт

Провалля на вул. УПА
Провалля на вул. УПА

Скриншот з відеор «Траліка на Огнівку»

Полтавське КАТП-1628 обстежило дорожнє полотно на вул. УПА, 36/11, де нещодавно утворилося провалля. За їхнім висновком, ділянка перебуває у зоні відповідальності «Полтававодоканалу».

Провалля на вул. УПА виникло на дорозі, повідомили у телегам-каналі «Тралік на Огнівку» 27 лютого. Речниця Полтавської міської ради Марина Сєрова повідомила, що громада за нього не відповідатиме.

«Майстри Полтавського КАТП-1628 здійснили виїзд на вул. УПА, 36/11, де було зафіксовано провалля на проїзній частині. Під час обстеження встановили, що ділянка належить до зони відповідальності обласного комунального підприємства “Полтававодоканал”».

Міська рада повідомила, що навіть коли просідання утворилося біля зливового люка, це ще не є автоматичним підтвердженням, що причиною стала зливова система. Джерелом проблеми за кілька метрів від місця провалу називають прорив водогонів, каналізаційних або теплових мереж. Вони належать обласним комунальним підприємствам.

«КАТП-1628 обслуговує лише линівки. Водопровідні, каналізаційні, теплові або телекомунікаційні люки обслуговують інші профільні служби, які, зокрема, не підпорядковані міській владі».

У разі виявлення провалля можна звернутися за номерами +38 (066) 286-58-87, +38 (067) 158-15-80.

Нагадаємо, цьогорічна негода з дощем і різким потеплінням спричинила підтоплення в окремих районах Полтави. Найбільше підтоплень зафіксували на ділянках, де відсутня зливова каналізація. Саме там вода застоювалася найдовше. У ліквідації наслідків негоди працювали рятувальники та комунальні підприємства, відпрацьовуючи заявки по конкретних локаціях.