57ca7b932c4e115a

У Полтаві судять зловмисника, який підтримує російських загарбників й сам запропонував їм свою допомогу у поширенні інформації про українських захисників. Служба безпеки України його викрила.

Про це відомо з ухвали Октябрського районного суду Полтави.

26 березня кременчуківець у «Телеграмі» надіслав повідомлення іншому користувачу, який платив за інформацію про розташування ЗСУ. Житель Кременчука написав, що може надати дані про військові формування й показати їх на місцевості:

«У меня есть полная информация о расположении ракетных войск, а также нациков. Также есть данные о месте дислокации теробороны которые заняли одно с лечебных учреждений!!!».

«Хотелось бы понимать сумму вознаграждения и способ получения)))».

Після цього злочинець приїжджав до різних пунктів й надсилав геолокацію. Зливаючи інформацію про військові частини російською мовою писав про ракетників. У повідомленні про Національну гвардію називав їх вигаданими роспропагандою «нациками». Також надіслав повідомлення з геолокацією територіальної оборони.

29 березня написав російському куратору, що може давати більше інформації про військові формування з можливістю ідентифікації на місцевості:

«Я должен понимать за что рискую. НПЗ интересно??!».

Окрім поширення інформації про ЗСУ та інші об’єкти, житель Кременчука придбав корпус гранати Ф-1 та запал УЗРГМ-2 до неї, які зберігав у багажнику.

Підозрюваний вину у злочині не визнав, бо підтримує окупантів. Нині він перебуває під вартою щонайменше до 6 вересня. Суд ухвалив для нього заставу у розмірі понад мільйон гривень.

Loading...