Обласній раді пропонують збільшити особистий депутатський фонд із 1 до 4 мільйонів гривень на 2019 рік

Автор: Аліса Куценко, 5 травня, 09:02

Фото: У Полтаві пропонують збільшити депутатський фонд (Джерело - ukrr.info)


Відповідну пропозицію готували на чергову сесію окремі представники депутатського корпусу Полтавської облради, що відбулася в Миргороді в п'ятницю, 3 травня. Така ініціатива обійдеться обласному бюджету у 340 мільйонів гривень.

Пропозицію до проекту рішення Полтавської обласної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку місцевого самоврядування у Полтавській області на 2018-2020 роки» готує група депутатів, які позиціонують себе як опозиція до діючого керівництва облради: частина БПП на чолі із Іриною Степаненко, РПЛ, Батьківщина, екс-члени фракції ВО Свобода та УКРОПу. Пропозиція передбачає забезпечити діяльність Фонд розвитку територій області на поточний рік на 340 млн грн:

  • 2018 рік – 85 млн грн;
  • 2019 рік – 425 млн грн;
  • 2020 рік – 85 млн грн.

Фонд розвитку територій області по суті є платежами, що отримує кожен депутат обласної ради для розвитку свого округу. Наразі один депутатат отримує по 1 мільйону (всього на благо області трудиться 85 депутатів), а якщо ініціативу підтримають колеги, - кожен отримає додатково по 4 мільйони. Це обійдеться платникам податків у «зайві» 340 мільйонів гривень.

Зазначимо, що в двох департаментах – департаменті фінансів і департаменті економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій, – повідомили, що «збільшення обсягів Фонд розвитку територій області не передбачено», «відсутні розрахунки та соціально-економічні обґрунтування необхідності коштів, відсутність в обласному бюджеті реальних фінансових можливостей», і не підтримали внесення змін до Програми.

Пропозиція збільшити депутатський фонд

Пропозиція збільшити депутатський фонд

Опублікована: 5 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація