Облавтодор без тендеру замовив асфальтобетонну суміш на 9 мільйонів гривень у підприємства свого колишнього керівника

Автор: Максим Самойдюк, 12 березня, 16:05

Фото: Облавтодор без тендеру замовив асфальтобетонну суміш на 9 мільйонів гривень у підприємства свого колишнього керівника (Джерело: Bastion.TV)


Полтавський облавтодор без тендеру «наукладав» чотири договори на 9 млн грн щодо поставки асфальтобетонної суміші. Постачальник – підприємство Дмитра Осовського – колишнього керівника облавтодору.

ДП «Полтавський облавтодор» протягом 2018-2019 років уклав 4 чотири договори з ТОВ «Гранд-Буд 2010» на постачання асфальтобетонної суміші.

Усі договори облавтодор уклав з підприємством напряму без тендеру. Загальна сума договорів – 9 млн грн.

Засновниками ТОВ «Гранд-Буд 2010», згідно з реєстром юросіб міністерства юстиції, є Олександр Штейка та Дмитро Осовський. Останній керував Полтавським облавтодором у період 2016-2017 рр. Весною 2017-го року його звільнили з посади після того, як у мережі з’явилось відео, де працівники облавтодору «латають» ями на дорогах землею.

Його бізнес партнер, Олександр Штейка, є депутатом Горішньоплавнівської міськради від партії «БПП «Солідарність» (голова осередку). Також він разом з народним депутатом від «БПП» Костянтином Іщейкіним є головою благодійного фонду «З любов’ю до рідного краю».

Директором ТОВ «Гранд-Буд 2010» є Юрій Святелик. Людина з такими ініціалами фігурує як директор (напевно, колишній) Глобинского райавтодору. Саме підприємство зареєстроване ще у 2010-му році, проте підряди від облавтодору почало отримувати лише після того, як у склад засновників увійшов Дмитро Осовський.

 Зауважимо, що наприкінці 2018 року облавтодор також замовив асфальтобетонну суміш на мільйон гривень у підприємства «Домрембудтрест». Засновниками підприємства є:

  • син голови Полтавської ОДА Валерія Головка – Володимир;
  • син заступника голови ОДА Миколи Білоконя – Дмитро;
  • директор БФ «Світло Надії» Максим Демченко ;
  • Віктор Легких.

 На той час підприємству було лише декілька місяців.

Опублікована: 12 березня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація