Віта Клименко
Віта Клименко

(Фото – ЗМІСТу)

У конкурсі на посаду директорки Агенції перемогла Віта Клименко.

Про це повідомила пресслужба Полтавської ОДА 29 липня.

Конкурсний відбір на посаду директора Агенції регіонального розвитку тривав протягом місяця. Участь у ньому взяли 4 претенденти, однак двоє учасників відкликали свої кандидатури.

У фінальному етапі відбору взяли участь Віта Клименко та Олена Гальченко. Співбесіда з кандидатками на посаду відбулася під час засідання Наглядової ради Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

Наглядова рада обрала на посаду директорки Агенції Віту Клименко. Працювати вона розпочне з 2 серпня. Трудову угоду укладуть на рік.

Для нової директорки затвердили нові показники ефективності роботи. За період своєї роботи вона має створити на Полтавщині 3 індустріальних парки до 2023 року.

Раніше Віта Клименко очолювала Департамент економіки й інвестицій Полтавської міської ради. Наприкінці минулого року вона написала заяву про звільнення з посади.

Після звільнення посадовиця подала декларацію.

Попередній очільник Агенції Ігор Колодій у жовтні 2020 року перестав виходити на зв'язок. Через невідповідність посаді його звільнили.

У січні Агенцію очолила Вікторія Буколова. Також затвердили нову назву організації – Агенція регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції».

Loading...