GNNPBwwMxSKViNSK

У п’ятницю, 14 вересня, суддя Октябрського райсуду Анатолій Савченко змінив запобіжний захід Євгену Усенку та Анатолію Прядку.

Пригадаємо, обвинувачені перебували під домашнім арештом у нічний час доби – їм заборонялося залишати власні домівки з 23:00 до 06:00.

Усенку та Прядку вже шість разів продовжували строку дії запобіжного заходу на час розслідування (розгляд справи в Октябрському райсуді Полтави триває вже більше двох років).

Відтепер же, суд ухвалив рішення відпустити їх під особисте зобов’язання, передає «UA: Полтава».

Зауважимо, адвокат обвинувачених Михайло вже неодноразово намагався змінити запобіжний захід на більш м’який – під особисте зобов’язання. Адже Євген Усенко та Анатолій Прядко з’являються до суду, виконують процесуальні обов’язки, які на них покладені, а тому підстав для продовження такого запобіжного заходу немає.

Додамо, у липні експерти Полтавського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені професора Бокаріуса розпочали проведення судово-психологічної експертизи. Вона має встановити обсяг моральної шкоди, нанесеної Олексу Кобі та Дмитру Юденку під час подій біля арки. Раніше потерпілі прирівняли її до мільйона грн і 250 тис. грн відповідно.

На сьогоднішньому засіданні прокурор Руслан Пічугін повідомив, що експертиза знаходиться на завершальній стадії. На його думку, до кінця осені висновок буде готовий.

Тож, відповідно, розгляд справи по суті продовжиться вже наприкінці осені чи на початку зими.

Нагадаємо, 5 квітня 2017 року біля арки «Газетний ряд» (вул. Соборності, 27) під час сутички  між полтавськими активістами й охоронцями кременчуцького приватного агентства «Скорпіон-2016» атовці Олекса Коба та Дмитро Юденко отримали тяжкі ножові поранення. Крім них, сильно постраждав поліцейський Павло Пипенко. Дехто з учасників подій отримав переломи кінцівок, струси мозку, забиття та інші травми. У процесі слідства з'ясували, що саме ножових поранень завдавали троє осіб. Двоє підозрюваних – мешканці Кременчука Євген Усенко й Анатолій Прядко. 

Loading...