Один у полі воїн: у Полтаві визначили, хто розповідатиме учням технікумів про соціально-небезпечні хвороби  

Автор: Анна Єгорова, 19 липня, 15:20

Фото: rada-poltava.gov.ua


 

18 липня на сайті міської ради оголосили результати першого в місті конкурсу на виконання соціального замовлення в рамках комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки. Перемогу здобув автор єдиної заявки про участь – Благодійна організація «Світло Надії».

Начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому Олена Ромас зазначила:

«Переможець конкурсу – «Світло надії» – виконає соціальне замовлення з соціальної первинної профілактики для учнів професійно-технічних навчальних закладів міста. Основна мета - підвищення обізнаності з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб, формування цінності здоров'я та навичок безпечної поведінки. А також підвищення рівня обізнаності, в тому числі і правової, щодо протидії торгівлі людьми».

За словами Олени Ромас, програмою передбачена робота з понад 1 000 підлітками (на 1 людину буде використано понад 4 години виховної роботи), всього заплановано провести близько 100 лекцій, тренінгів, відеолекторіїв. Також буде виготовлено та розповсюджено понад 3 000 одиниць інформаційних буклетів та інформаційно-просвітницьких матеріалів.

Сергій Жук і Олена Ромас (Джерело - rada-poltava.gov.ua)

У свою чергу заступник виконавчого директора Благодійної організації «Світло надії» Сергій Жук наголосив:

«В Україні багато підлітків зростає в умовах та середовищі які не можуть забезпечити їм захист. Вони потерпають від негативних наслідків політичної нестабільності; соціально-економічних негараздів; від загрози стати жертвою торгівлі людьми, наприклад при працевлаштуванні за кордоном; від легкої доступності алкоголю, хімічних речовин та наркотиків. Також молодь є найуразливішою групою суспільства до ВІЛ-інфікування».

Сторони підписали договір, що передбачає надання соціальних послуг учням професійно-технічних навчальних закладів Полтави.

Відомо, що загальний обсяг витрат на виконання соціального замовлення у 2017 році становить 50 тисяч гривень.

Нагадаємо, конкурс, метою якого було залучення недержавних суб’єктів для надання соціальних послуг молоді, стартував у квітні цього року. Як зазначила очільниця прес-служби Полтавської міської ради Юлія Палієнко, саме з того часу про конкурс і його стадії регулярно повідомляли на офіційному порталі ради та сторінках «Полтавського віснику».

 

Каріна Тютюнник

Опублікована: 19 липня 2017


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація