Frame 91 (1)

За словами Мамая, він не має іншої кандидатури на цю посаду.

Про це розповів 27 січня під час публічного обговорення бюджету Полтавської громади на 2021 рік:

«Секретаря пропонує тільки голова, на сесії, коли буде підтримка. Іншої кандидатури у мене немає. [..] Коли буде певна підтримка, я буду пропонувати Карпова».

За словами Олександра Мамая, друга сесія Полтавської міської ради має відбутися 29 січня. На ній планують затвердити бюджет на 2021 рік без рекомендацій бюджетної комісії, затвердити склад комісій тощо.

Раніше Андрій Карпов повідомляв, що «Європейську солідарність» цікавить посада секретаря Полтавської міської ради:

«Нам не треба посад заступників, фінансових посад. Нас (фракцію "Європейської солідарності", – прим. авт) цікавить секретар міської ради. Це політична посада, це трибуна. Я не буду тут нічого вигадувати – нас це цікавить. Ми готові. Нам потрібно, щоб була ця посада».

За словами Карпова, на початку перемовин його запрошували до обговорення щодо утворення коаліції в міськраді проти міського голови Олександра Мамая. Андрій Карпов сказав, що претендує на посаду секретаря і за таких умов фракція може погодитися на умовне об’єднання. Інші політсили на це не погодилися одразу.

Про те, що Карпов хоче бути секретарем говорив і депутат від фракції «Слуги народу» Сергій Іващенко.

Додамо, що 29 грудня відбулося перше сесійне засідання Полтавської міськради нового скликання. Хто отримав депутатські мандати дивіться у наших графіках.

Loading...