32-річний воїн Олександр Журавель отримав поранення 24 січня. Кошти збирають на сучасний протез та подальшу реабілітацію.

Захисник втратив праву ногу, зазнав поранення руки та контузії. Нині чоловік знаходиться на постійному діалізі нирок у лікарні Дніпра. Брат військовослужбовця, Ярослав, розповів ЗМІСТу, що нині Олександр Журавель знаходиться у тяжкому стані в реанімації, але за останні дні ситуація зі станом здоров’я захисника покращилася. 

Допомогти військовому можна, надіславши кошти на монобанку за посиланням. Також можна надіслати кошти на картку за номером 5375 4112 0351 5403.

Раніше ЗМІСТ писав, що для полтавської бригади тероборони збирають кошти на тепловізор. Нині воїни 116-ої бригади територіальної оборони знаходяться на донецькому напрямку в Авдіївці. Тепловізор їм потрібен, щоб контролювати ворога вночі. 

Також  нині триває збір коштів на лікування для тероборонівця Дмитра Кербута, який зазнав поранення під Соледаром 19 січня. Дружина воїна Галина розповіла ЗМІСТу, що кошти потрібні для подальшої реабілітації та пластики обличчя, адже найбільше постраждали ніс та щелепа Дмитра.

Loading...