23.1. 3

23 січня суд розглянув клопотання прокуратури й СБУ про відсторонення мера Полтави з посади.

Про це повідомляє кореспондентка ЗМІСТу з місця події. Клопотання розглянув суддя Юрій Бабенко і ухвалив рішення не задовольнити його. Олександр Мамай залишився на посаді міського голови Полтави.

2 січня прокурор погодив клопотання слідчого Управління СБУ Полтавщини про відсторонення підозрюваного Олександра Мамая від посади на 2 місяці.

З моменту оголошення міському голові Полтави підозри у розголошенні секретної інформації про новий армійський корпус до моменту обрання запобіжного заходу минув майже місяць.

Резонансну справу передавали від суду до суду, а прокуратура й СБУ наполягають на взятті Олександра Мамая під варту. Попри розголос та кваліфікацію ймовірного злочину, перше рішення у справі було швидше на користь підозрюваного.

20 січня Київський районний суд Полтави продовжив розгляд справи щодо обрання запобіжного заходу голові Полтавської громади. Суддя відмовив у клопотанні правоохоронців взяти міського голову під варту й не обрав жодного іншого запобіжного заходу для нього. Одразу після оголошення ухвали суду, у Полтавській обласній прокуратурі наголосили, що подаватимуть апеляцію й клопотатимуть про взяття підозрюваного під варту.

ЗМІСТ писав, що 29 грудня Олександрові Мамаю вручили підозру у розголошенні даних про переміщення ЗСУ. Він вважає себе не винним і розповів про свою позицію 3 та 5 січня на пресконференціях.

Також стало відомо про скарги та заяви Олександра Мамая до Державного бюро розслідувань та Генерального прокурора через виступ очільника Полтавської обласної прокуратури Антона Столітнього. 3 січня він заявив, що прокурор погодив клопотання слідчого Управління СБУ Полтавщини про обрання підозрюваному Олександрові Мамаю запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, як єдиного законного варіанту.

Loading...