photo_2021-08-17_13-50-55

Керівник ТОВ «Полтаватепло», що опалюватиме 109-мікрорайон Олександр Пороскун розповів, що до кінця жовтня планують виконати налагоджувальні роботи котла й після цього розпочнуть пробний запуск.

Про це відомо з засідання комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства у Полтавській міській раді 13 жовтня.

Олександр Пороскун каже, що згідно з графіком «Полтаватепло», опалення мікрорайону розпочнеться 1 грудня:

«Я від цієї дати не відступаю. […] Працюємо з котлом. Щойно усі роботи завершимо, то почнемо виконувати пробні запуски, перевірятимемо герметичність та роботу систем. Котел в автоматичному режимі працюватиме».

Станом на 13 жовтня, у котельні на вул. Новозіньківській, 5б-к розміщено котел . Підприємство уклало договір оренди газової труби з лічильниками. До міської ради подали документи на затвердження тарифу.

Також «Полтаватепло» отримало перші 5 млн 100 тис. грн, з коштів, які виділили з бюджету Полтавської громади.  Для початку опалення 109 мікрорайону Полтави напередодні виділили фінансування – 16 млн грн. ТОВ «Полтаватепло» має опалювати 109 мікрорайон у Полтаві, як це було минулого сезону.

Напередодні у школі-гімназії № 9, корпусі політехнічного ліцею у пров. Заячому, 1А та школі №5 планують організовувати пункти тимчасового розміщення та обігріву людей 109-мікрорайону. Їх використають унаслідок надзвичайної ситуації, коли не зможуть увімкнути опалення.

Loading...