Полтавська міська рада 15 квітня
Полтавська міська рада 15 квітня

Депутати і волонтери заявляли про невдоволення діями влади

Депутати з різних фракцій Полтавської міської ради готують звернення до голови Полтавської громади.

Про це ЗМІСТу розповів секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов.

За його словами, понад третина депутатів налаштована на проведення сесії без міського голови, але все ж спершу вимогу скликати засідання направлять йому:

«У нас є наміри це зробити. У міського голови буде 2 тижні на відповідь депутатам. У разі відмови чи ігнорування, я готовий скликати сесію й зібрати депутатів, бо рада не збирається довго і критичних питань забагато. У міжфракційному об’єднанні є депутати з усіх фракцій окрім "За майбутнє"».

До міжфракційного об’єднання долучилися депутати з фракцій «Європейська солідарність», «Слуга народу», «Свобода», «Рідне місто», частина «Партії простих людей Сергія Капліна» й позафракційні Євген Момонт та Тетяна Годяк. Нині депутати мають приблизний порядок денний, але він швидко змінюється й доповнюється. Його узгоджують з усіма депутатами, тому, за словами Андрія Карпова, нинішній порядок денний вони не можуть назвати остаточним.

Після відправлення звернення до міського голови, Олександр Мамай матиме 2 тижні на відповідь. Якщо вона буде негативною, або її не буде взагалі, то Андрій Карпов скличе сесію самостійно.

Напередодні Олександр Мамай погрожував депутатам, якщо вони не приходитимуть на засідання, після воєнного стану розпустити раду:

 «Якщо тричі сесії не збираються,  то міський голова може звернутися до Верховної Ради, щоб розпустити міську раду. Ми розуміємо, що воєнний стан і ніхто цього робити не буде, але якщо таких сесій буде кілька, то ми розуміємо що колись воєнний стан закінчиться і тоді буде у нас все швидко робитися».

Депутати на сесію так і не прийшли, тому вона не відбулася. Тепер вони наполягають на скликанні засідання, де не буде питань, що вигідні владі.

Loading...