Педпрацівники шкіл та ліцеїв Полтави отримають премії від міської ради

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Джерело: Getty Images

26 вересня планують погодити виділення грошей на премії педагогічним працівникам шкіл Полтави. 

Про премії працівникам шкіл та ліцеїв стало відомо з проєкту рішення виконкому про відзначення щорічною премією. Міська рада хоче відзначити педагогів за особливі заслуги.

Премію отримують педпрацівники закладів освіти Полтавської громади:

  • Роман Романчуквчитель географії Полтавської загальноосвітньої школи № 20 імені Бориса Серги;
  • Богдан Носуля – вчитель інформатики Полтавської загальноосвітньої школи № 38;
  • Лариса Хилименко – директорка Полтавського дошкільного навчального закладу № 17 «Школа здоров’я»;
  • Світлана Дяченко – директорка ліцею № 6 «Лідер»;
  • Наталія Гонжак – директорка ліцею № 26 «Шевченківський».

Кошти на премії виділить департамент освіти Полтавської міської ради. Скільки отримають працівники шкіл та ліцеїв Полтави в документі не вказують.

Нагадаємо, учитель географії Роман Романчук працює у Полтавській школі № 20 імені Бориса Серги. Йому Президент присвоїв звання «Заслужений вчитель України».

Роман Романчук увійшов до топ-50 вчителів премії Global Teacher Prize Ukraine, яку організує «Освіторія» за підтримки Міністерства освіти і науки України, UNICEF Ukraine, «Дія.Освіта» та KSE Foundation.

Він також переміг у Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року – 2024». Він з трьома іншими учителями здобув першість в обласному етапі конкурсу. Загалом участь в конкурсі взяли 58 освітян області, серед яких обрали переможців у різних номінаціях:

  • Анна Старчик – учителька української мови та літератури наукового ліцею «Політ» при Кременчуцькій гуманітарно-технологічній академії імені А.С. Макаренка;
  • Роман Романчук – учитель географії Полтавської школи №20 імені Бориса Серги;
  • Оксана Гапон – учителька образотворчого мистецтва Полтавського багатопрофільного ліцею №1 імені Івана Котляревського;
  • Людмила Мироненко – учителька фізики Полтавського навчально-виховного комплексу №16.

ЗМІСТ писав, що торік Полтавщину на всеукраїнському етапі конкурсу представляли чотири учителі. Вчитель «Захисту України» з Полтавщини став одним з кращих на конкурсі «Вчитель року».