Сміттєвий майданчик у Полтаві під час попереднього протесту
Сміттєвий майданчик у Полтаві під час попереднього протесту

(Фото – ЗМІСТ)

Громадська рада при Полтавській облдержадміністрації звертається до полтавської міської та обласної влади з проханням створити спеціальну робочу групу через проблеми Макухівського сміттєзвалища.

Про це повідомляє обласне комунальне видання «Новини Полтавщини» 22 жовтня.

Громадська рада вважає, що наступним кроком має бути спілкування з мешканцями Макухівки, які 28 жовтня обіцяють перекрити шляхи до сміттєзвалища. Паралельно голова ПОДА і міський голова Полтави мають сприяти створенню робочої групи за участі  депутатів обласної та міської ради.

28 жовтня о 8:00 жителі села Макухівка вийдуть на протест. Влітку вони перекривали дорогу до сміттєзвалища й пропускали увесь транспорт, окрім вантажівок КАТП-1628.

Головна причина нового протесту – невиконання вимог меморандуму, який ініціативна група підписала меморандум з міським головою Полтави Олександром Мамаєм. Після цього у міській раді мали погодити додатки до документу, але попри звернення мешканців жоден з них не узгодили.  Учасники хочуть, щоб закрили та рекультивували полтавське міське сміттєзвалище.

Також Олександр Мамай говорив, що допоможе розв'язати питання щодо дороги яку розбили сміттєвозами та знаходження земельної ділянки під полігон. Частково дорогу М-03 до сміттєзвалища відремонтувала обласна влада.

Нагадаємо, що 4 червня КАТП-1628 повідомили про затримки з вивозом сміття по місту на невизначений час. 5 червня у соцмережах жителі міста почали ділитися світлинами сміттєвих баків.

Loading...