583646b1-e3a5-4eaa-a592-f1d01b450f34

Голова Полтавської громади Олександр Мамай розповів, що відсутність транспорту на маршрутах після 20:00 викликана розпорядженням обласної військової адміністрації економити електроенергію.

За словами очільника Полтавської міської ради, він хоче поспілкуватися з начальником Полтавської ОВА Дмитром Луніним, щоб отримати можливість випускати комунальний електротранспорт на маршрути до 21:30:

«Ці півтори години ролі не зіграють для економії електроенергії. Щодня щось відбувається в країні. Я бачу там щось летить, приземляється. Перепад напруги, тролейбуси горять, ми їх гасимо, знову горять, знову гасимо, ремонтуємо. Купуємо запасні частини», – так 17 листопада Олександр Мамай описав ситуацію з транспортом.

Через нестачу електроенергії комунальний електротранспорт працює тільки у визначені години – з 5:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00. Разом з ними фактично припиняють роботу й приватні перевізники, бо вважають поїздки перед комендантською годиною збитковими.

Уже майже пів року міська влада вважає частину підприємців, які здійснюють громадські перевезення на маршрутах у Полтаві, нелегальними. Йдеться про перевізників, які мають договори на обласні перевезення. Інші ж уклали договори з міською радою. Ці дві групи продовжують конкурувати між собою й завдяки цьому вартість проїзду тримається на рівні 10 грн за квиток, але контролю за графіками поїздок перевізників у Полтаві немає.

Loading...