Ілюстративне фото

Потрібно самостійно обмежувати споживання в багатоквартирних будинках Полтави й Кременчука, які підключені до критичної інфраструктури. Це дозволить скоротити тривалість відключень світла в області.

Про це розповів директор обласного Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Едуард Рева 16 січня під час апаратної наради:

«Сподіватися на покращення не потрібно. Вважаю, сьогодні необхідно головам громад – у першу чергу це Полтави й Кременчука, де ми маємо багатоповерхову забудову, там де житлові будинки знаходяться на фідерах, де є критична інфраструктура, – провести роботу з головами ОСББ, керівниками ЖКГ, керівниками керуючих компаній для того, щоб зробити самообмеження в цих будинках. Тому що іншого на сьогодні виходу я не бачу. Таку роботу проводить Івано-Франківськ, і вважаю за доцільне в Полтаві й Кременчуці її теж провести».

Минулого тижня стало відомо, що критична інфраструктура Полтавщини споживає майже половину виділеної для області потужності. За 8 січня близько 200 МВт спожила критична інфраструктура, тоді як станом на жовтень середній показник був 105 МВт.

Щоб у ручному режимі зменшити споживання електроенергії в будинках, де не вимикають світло, влада області проведе наради з представниками ЖКГ у громадах.

Нагадаємо, що для споживачів на Полтавщині тривалість відключень може збільшитися. Нині діють чотиригодинні вимкнення світла.

Loading...