Поліція розслідує на Полтавщині появу незаконного звалища тваринних решток

Джерело — фейсбук Державної екологічної інспекції Центрального округу
Правоохоронці зафіксували випадок серйозного екологічного порушення. У Зіньківській громаді невідомі облаштували стихійний скотомогильник. На місці вже працюють екстрені служби та екологи.
25 червня Зіньківська міська рада попередила населення, що на території громади знайшли несанкціоноване звалище решток тварин після забою.
Інформація про несанкціоноване звалище решток тварин після забою надійшла 25 червня. Масштаби та походження відходів наразі встановлюються. До ліквідації екологічної загрози оперативно залучили профільні служби працівників ДСНС, поліцію, фахівців Держпродспоживслужби, Державної екологічної інспекції Центрального округу та місцевої дільниці ветеринарної медицини.
Територію накопичення відходів повністю огородили. Фахівці відібрали проби біоматеріалу та ґрунту, щоб визначити категорію небезпеки відходів та оцінити збитки, завдані громаді. Також проведена повна дезінфекція території стихійного скотомогильника.
Місцева влада наполегливо закликає жителів громади не наближатися до небезпечної ділянки та категорично забороняє випасати там худобу, допоки екологічні та дезінфекційні роботи не будуть завершені повністю. Поліція встановлює осіб, причетних до створення нелегального звалища.
Раніше ЗМІСТ писав, що у Полтаві каналізація роками стікає у ставки, якими поливають городи.