Полтавці не підтримують ринок землі та не вважають зрадою «формулу Штайнмайєра» – результати соцопитування

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 5 грудня, 10:30

Фото: Результати соцопитування полтавців


Соціологічне дослідження проводилось 11-12 листопада 2019-го року методом особистого вуличного опитування. Соціологічна вибірка – 800 респондентів, похибка складає не більше 3,5%. Вибірка формувалася за гендерними, віковими та територіальними принципами.

 

Відкриття ринку землі

На запитання, «Чи підтримуєте Ви знаття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення» 9,4% опитаних полтавців відповіли, що безумовно підтримують. Ще 17,1% відповіли, що підтримують у більшій мірі.

У свою чергу 36% опитаних зазначили, що «безумовно не підтримують» зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. 18% відповіли «так, у більшій мірі не підтримую». Варіант «важко відповісти» обрали 18,1% полтавців.

Пригадаємо, 13 листопада Верховна рада підтримала в першому читанні законопроєкт про відкриття ринку землі. Відповідне рішення на засіданні Верховної ради підтримали 240 народних депутатів. Народні обранці з Полтавщини, які входять у фракцію «Слуги народу», одноголосно підтримали законопроєкт. 

Раніше ЗМІСТ дізнавався думку експертів щодо їх ставлення до ринку землі.

 

«Формула Штайнмаєра»

На запитання «Чи вважаєте Ви зрадою національних інтересів застосування так званої «формули Штайнмайєра», яка призначена для урегулювання військового конфлікту на сході України?», 7,2% відповіли «Так, безумовно», а 15,5% відповіли «Так, у більшій мірі».

Зі свого боку 23,8% відповіли «ні, малоймовірно», а 20,3% впевнені, що «зради немає точно». 33,1% зізналися, що не розуміють значення формули Штайнмайєра та її сенсу.

1 жовтня президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна погодила так звану «формулу Штайнмаєра» щодо виборів на окупованому Донбасі й пояснив, що вони пройдуть лише після виведення всіх військ і за Конституцією та законами України.

ЗМІСТ дізнавався думку нардепів-мажоритарників із Полтави щодо «формули Штайнмаєра».

 

Наступні результати соцдослідження покажуть, як полтавці ставляться до Володимира Зеленського, правоохоронних органів та чи не розчаровані вони діями команди президента.

Опублікована: 5 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація