Полтавців запрошують на першу гру в новому сезоні «Що? Де? Коли?»

Автор: Наталія Норіцина, 6 лютого, 09:20

Фото: У Полтаві стартує новий сезон гри "Що? Де? Коли?" (Джерело - liveam.tv)


7 лютого в Полтаві стартує другий сезон інтелектуальних ігор клубу «Що? Де? Коли?» «Інтелектуальний капітал міста». У новому сезоні зможуть взяти участь не лише постійні гравці, а й нові команди.

Уже другий рік «Нова Полтава» проводить ігри інтелектуалів «Що? Де? Коли?». Перша гра нового сезону відбудеться 7 лютого о 18 годині за адресою вул. Котляревського, 6. До участі в ній організатори запрошують долучитися і нових гравців. Для цього необхідно попредньо зареєструвати свою команду.

«Долучайтеся та демонструйте свої знання та ерудицію! Можливо, саме Ваша команда стане наступним чемпіоном сезону», – закликають активісти «Нової Полтави» на своїй сторінці у Фейсбук.

Афіша першої гри нового сезону

Ігри клубу проходять у двох лігах – вищій та першій. Наразі їхній склад сформований за результатами попереднього сезону. Перехід між лігами здійснюється за підсумками 3-х ігор (квартал), змінюють статус одразу по 2 команди в кожній лізі. Тобто, 2 команди з вищої ліги з найменшим рейтингом переходять до першої ліги і, відповідно, 2 команди з найвищим рейтингом першої ліги підіймаються у вищу лігу.

У вищій лізі одночасно можуть виступати лише 7 команд. А от кількість команд першої ліги може змінюватися з приходом нових учасників.

Отримати додаткову інформацію про ігри клубу, а також зареєструвати свою команду можна за номером телефона (050) 80-90-100. Команди реєструють одну постійну назву і склад. Допускається заміна 2-х гравців у одній грі.

Опублікована: 6 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація