Полтавщина опинилася серед областей, які не готові послаблювати карантин – МОЗ

Автор: Анастасія Добряк, 22 травня, 10:40

Фото: На думку МОЗу, Полтавщина не готова впроваджувати послаблення карантину з 22 травня


Полтавська область стала однією з 11 українських областей, де не готові впровадити 2 етап послаблення карантину.

У МОЗ вважають, що на Полтавщині та в інших регіонах погана епідемічна ситуація. Про це повідомили на сайті Міністерства 22 травня.

Такий висновок МОЗу ставить під загрозу відновлення роботи міського та міжміського громадського транспорту з 22 травня та відкриття дитсадочків і готелів з 25 травня.

Усього в Україні 11 областей не готові послаблювати карантин з 22 травня. Рішення про послаблення в регіонах ухвалюють комісії ТЕБ та НС після оприлюднення постанови. Учора, 21 травня, документ оприлюднили доволі пізно, тому на Полтавщині рішення про послаблення не ухвалили.

Під час оцінки готовності області враховують таке:

  • кількість нових випадків інфікування коронавірусом за останні 7 днів на 100 тисяч населення (інцидентність). Вона має бути менш ніж 12 людей на 100 тис. населення;
  • середня кількість ПЛР-тестувань. Їх має бути більш як 12 на 100 тисяч населення за останні 7 днів. На Полтавщині за день проводять близько 200 тестувань;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком. Цей показник має бути менше ніж 50%.

Для прикладу, Київська та Рівненська області ухвалили рішення про те, що у їхніх регіонах карантин послаблювати не будуть.

Готовність областей до послаблення карантину

Протягом 1-15 травня на Полтавщині одужала 141 людина. За ті 2 тижні зафіксували 46 нових випадків інфікування. 

Цього тижня, протягом 18-22 травня в Полтавській області зафіксували 2 нових випадків інфікування коронавірусом. Наразі в регіоні зафіксовано коронавірус 266 людей. З них 218 одужали, а 10 померли.

Динаміка захворюваності на коронавірус

Опублікована: 22 травня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація