Фото – Дмитро Лунін

Два автобуси передали від Всесвітньої організації охорони здоров’я. На цих авто лікарі виїжджатимуть у віддалені громади, щоб вакцинувати людей від інфекційних хвороб та COVID-19.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін 16 березня.

Автобуси область отримала за підтримки Євросоюзу. На них лікарі-імунологи здійснюватимуть виїзди у віддалені громади. Також пенсіонерів, людей з інвалідністю та переселенців, за потреби, будуть підвозити до пунктів вакцинації. 

Транспорт обладнали спеціальними підйомниками та місцями, щоб ефективно вакцинувати мешканців Полтавщини від інфекційних захворювань та COVID-19.

Раніше ЗМІСТ писав, що  спеціалізованим бригадам медицини катастроф передали позашляховик для транспортування людей зі звільнених територій. Також медикам екстреної медичної допомоги передали дві «швидкі». Транспорт оснащений необхідними засобами для реанімації хворих.

Заклади охорони здоров'я Полтавщини в умовах війни продовжили працювати. За рік воєнного стану вони надали послуги понад 180 тисячам переселенців: від планових госпіталізацій до екстреної допомоги. Про підсумки року війни в медицині Полтавщини читайте тут

Loading...