Полтавщина отримає ліки з антитілами для хворих на COVID-19

Джерело – pharmaceutical-journal.com
На Полтавщину надійде препарат «Ремдесивір», створений на основі моноклональних антитіл.
Про це повідомив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак на апаратній нараді 1 листопада:
«Стосовно забезпечення “Ремдесивіром”, ми отримали два накази. Найближчими днями ці препарати доставлять до нас на територію Полтавської області».
Наприкінці вересня Полтавщина отримала партію ліків проти коронавірусної хвороби у якості гуманітарної допомоги від американської благодійної організації Direct Relief.
До області доставили 670 флаконів Бамланівімабу (Bamlanivimab) та 1 тис. 340 флаконів Етесевімабу (Etesevimab). Це ліки прямої дії на збудника COVID-19, які перешкоджають його потраплянню до клітин людини та нейтралізують дію вірусу.
Нагадаємо, що через зростання захворюваності на COVID-19 громадам Полтавщини рекомендують посилити карантинні обмеження.