Полтавська «Центурія» увійшла до складу 3-ої окремої штурмової бригади

Бійці «Центурії»
Бійці «Центурії»

Фото зі сторінки підрозділу

Від 26 січня Сили спеціальних операцій полку «Азов» реформовані у 3-ю окрему штурмову бригаду у складі Сухопутних військ ЗСУ. Підрозділ «Центурії» відповідно.

Про це повідомили у підрозділі 27 січня.

Оновлені знамена 3-ї окремої штурмової бригади символізують «тяглість традицій української державності: від князівських часів, доби козаччини, перших визвольних змагань і до сучасності».

Бійці «Центурії». Фото зі сторінки підрозділу

У ССО «Азов» повідомили, що бійці бригади уже воюють на бахмутському напрямку.

«ССО АЗОВ масштабується та набуває ще більшої міці у визвольній війні. Віднині ми 3-тя окрема штурмова бригада у складі Сухопутних військ ЗСУ.  Наш підрозділ створений 24 лютого, у боях за столицю. Бійці ТрО "Азов" Київ вже доводили свою бойову дієздатність й зростали до підрозділу Сил спеціальних операцій. Нові бригадні знамена вже підкорюють фронт на найгарячішому, Бахмутському напрямку".

Бойовий шлях підрозділу розпочався з добровольчого загону територіальної оборони 24 лютого 2022 року, створеного ветеранами підрозділу полк «Азов», представниками азовського руху та ультрас. В оновленій бригаді повідомляють, що постійно зростають приймаючи та вишколюючи в своїх лавах високомотивованих бійців.

«Еволюція азовського підрозділу в складі ЗСУ триватиме й надалі. Воїнську майстерність, холодну лють до ворога та прагнення звільнити своє ми втілимо в боротьбі з окупантами на шляху до нашої остаточної перемоги. Час вирішальної битви настав».