Ілюстративне фото. Hyundai Kona Electric 64 kW Top 2-tone
Ілюстративне фото. Hyundai Kona Electric 64 kW Top 2-tone

Джерело – hyundai-kona.infocar.ua

Придбання електромобіля мотивували заощадженням коштів та потребою заміни автопарку.

Про це розповів голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час брифінгу 31 січня. За його словами, новий електромобіль дозволить заощадити кошти на бензині, а також оновити застарілий автопарк.

17 січня на Prozorro оприлюднили оголошення про закупівлю Полтавською обласною радою електромобіля за 1 млн 760 тис. 500 грн. Учасником тендера стало ТОВ «Хюндай центр Полтава», яке запропонувало на 100 гривень менше за очікувану вартість. У тендерній документації йдеться, що предметом закупівлі є Hyundai Kona Electric TOP 2-tone з літій-іонною батареєю на 64 кВт.

Два роки тому Полтавська обласна рада придбала перший електромобіль Hyundai Kona 64 kW за 1,2 млн грн, на якому нині їздить Олександр Біленький.

«Я користуюся особисто. Я вважаю, що цей автомобіль та інші, це майбутнє. По місту це абсолютно той цикл, міський цикл, він є абсолютно економічним. За ним майбутнє. Я всіх закликаю користуватися такими автомобілями», – розповів голова облради під час брифінгу.

Олександр Біленький говорить, що у планах облради придбати сонячні батареї, енергію з яких використовуватимуть на заряджання електромобілів.

Які автомобілі придбали для Полтавської обласної ради раніше, читайте тут.

Loading...