gzz0rpgauw1iwrrc

До завтра полтавська влада підготує листа-звернення для уряду, аби до перспективного плану Полтавщини внесли зміни, врахувавши думку жителів села.

Таке рішення ухвалили після  спілкування першого заступника голови ПОДА Дмитра Луніна, голови Опішнянської ОТГ та активу Кирило-Ганнівки 18 травня.

Зранку жителі Кирило-Ганнівки перекрили дорогу на перехресті траси Полтава-Миргород і Полтава-Гадяч. Таким чином вони висловили невдоволення через те, що їхнє село приєднують до Зіньківської ОТГ, хоча люди раніше висловилися на підтримку Опішнянської ОТГ.

Дмитро Лунін каже, що під час формування складу Зіньківської та Опішнянської ОТГ питання приєднання Кирило-Ганнівки постійно обговорювали. За його словами, голова сільської ради не наголошував на тому, що жителі села хочуть приєднатися до Опішнянської громади, а тепер запитання варто ставити не Полтавській ОДА, а уряду:

«Це рішення ухвалив уряд. Щодо Кирило-Ганнівки, то ми її подавали до Зіньківської ОТГ і таке рішення було обговореним. Чому люди не задоволені? Бо хтось просто вважає інакше. У нас неодноразово були слухання і ми жодного разу не отримали від їхнього голови рішення про те, що вони бажають увійти до Опішнянської ОТГ. Був час на добровільне об’єднання і 5 років ця громада не ухвалювала рішення. Ми домовилися, що направимо листа до уряду, де висловлена думка людей».

Дмитро Лунін

Дмитро Лунін каже, що Полтавська ОДА не отримала протокольних рішень щодо проведеного опитування кирилоганнівців та офіційного рішення сільської ради. Ці рішення ухвалили після того, як відправили остаточні пропозиції до перспективного плану. Натомість голова Опішнянської ОТГ Микола Різник говорить, що у ПОДА знали про опитування жителів села та рішення сільради:

«Те, що вони бачили усі ці документи можна легко перевірити, бо у мене є відповіді. Відповіді від ОДА про те, що у перспективний план було враховано наше звернення. Ми неодноразово зверталися і просили врахувати, що Кирило-Ганнівку варто приєднати до Опішнянської ОТГ. Нам пообіцяли завтра надіслати лист до Кабміну про зміни до перспективного плану. Якщо цього не буде, люди прийдуть мітингувати під ОДА».

Микола Різник

Нагадаємо, минулого тижня на засіданні Кабміну ухвалили перспективний план, згідно з яким на Полтавщині створено 61 ОТГ. Найбільшими ОТГ стануть  Полтавська – 314 000 людей, Кременчуцька – 223 000 людей та Лубенська – 70 000 людей.

Найбільшими за площею будуть Градизька ОТГ – 1 тис. 276 км², Кобеляцька – 1 тис. 214 км² та Глобинська – 1 тис. 197 км².

Loading...