photo_2022-06-09_15-32-28-1

Частина підприємців, які здійснюють громадські перевезення на маршрутах у Полтаві, на думку міської влади, є нелегальними. Через те, що їх не штрафує Управління Укртрансбезпеки у Полтавській області, звернулися до прокуратури та центрального офісу служби у Києві.

Про це 23 червня розповів голова Полтавської громади Олександр Мамай.

За його словами, причиною проблем з транспортом у місті є бездіяльність державних служб, які мають регулювати ситуацію з громадськими перевезеннями:

«Ми підвищили ціни до 15 грн. Кожен перевізник не може їздити за понад 15 грн, менше їздити можна. Наші комунальні автобуси по 12 грн їздять, бо дизельне пальне коштує дорожче, але наші автобуси їздять на віддалені маршрути. Автобуси, що виїхали без дозволу, працюють тільки у години пік. Вони з 7 до 9 ранку збирають потік і з 5 до 7 вечора теж. Шкода, що так відбувається й не працюють державні служби, щоб виявляти цих нелегалів».

Через це 22 червня вирішили написати в прокуратуру й поскаржитися на «Укртрансбезпеку», яка зупиняє водіїв, перевіряє документи й виявляє відсутність договорів, але не штрафує перевізників.

Нагадаємо, виконавчий комітет Полтавської міської ради встановив граничну вартість проїзду у приватних маршрутках до 15 грн, тому підприємці можуть встановлювати вартість проїзду до цієї суми.

Засновник приватного підприємства «Вежа», довкола якого об’єдналися перевізники, Іван Іванов розповів, що нині вони працюють за обласними та районними договорами на перевезення у межах міста:

«Ми просто знаємо, що тарифу в 15 грн в Полтаві не буде, хоч його затвердив виконавчий комітет. Договори у нас є, їх зробили під районні та обласні маршрути, що пролягають в місті, тому ми працюємо зараз так, по 10 грн».

ЗМІСТ писав, що полтавські перевізники виїхали на маршрути, підвищивши плату за проїзд до 10 грн. У міському транспортному відділі заявили, що жоден з приватних перевізників не має договорів для роботи. Натомість видання «Полтавщина» повідомляє, що з низкою підприємств 9 червня підписали нові тимчасові угоди.

Loading...