Полтавські пляжі не готові до купального сезону

Автор: Аліса Куценко, 30 травня, 09:33

Фото: Третій міський пляж (фото Богдана Проскурова)


До п’ятниці, 31 травня, на приватних пляжах Полтави мають бути усунуті всі недоліки.

За словами начальника відділу оперативного реагування Сергія Зубаня, сезон відкриють вже наступного понеділка, 3 червня.

Та під час об’їзду комунальними службами у вівторок, 28 травня, з’ясувалося, що в основному місця масового відпочину до нього не готові. Зокрема, комунальники відвідали перший (Центральний) міський пляж (Київського району), пляж Подільського району і третій пляж «Дублянщина» (обмежена р. Ворскла, пров. Товарним та вул. Сакко, зараз там триває реконструкція), відомий за трагічною історією стрілянини.

«На даний момент паспорти готовності пляжів поки не підписані, тому що їм ще потрібно виконати роботи з благоустрою і впорядкування території пляжів, рекультивації піску тощо. Не в усіх ці роботи проведені. Тобто поки що до них є питання, які треба оперативно вирішити», – розповів Сергій Зубань.

Він пояснив, що за місцями масового відпочинку закріплені підприємці, які й повинні утримувати територію пляжу.

Так, вони зобов’язані організувати підготовку території до літнього сезону, виконавши такі заходи, як: організувати підготовку території до купального сезону і виконати такі заходи, як очищення прибережної смуги, забезпечення належного санітарного стану й благоустрою територій, збереження малих архітектурних форм, відкрити пункт медичної допомоги, укласти договір із КАТП-1628 на вивезення твердих побутових відходів тощо.

Наразі в місті діє п’ять пляжів:

  • Шевченківський район – ФОП Глуховець А.І.;
  • Київський район – ФОП Булава О.І., ФОП Чуб Н.І.;
  • Подільський район – ФОП Романовський О.О., ФОП Марченко Р.О.
  • зона відпочинку 4 (обмежена р. Ворскла, вул. Низовою, вул. Сакко до перетину з вул. Зої Космодем’янської) – ПП «Ружанна»;
  • зона відпочинку 11 (обмежена р. Ворскла, вул. Набережною) – ФОП Кропивка Л.І.

Нагадаємо, наприкінці грудня ЗМІСТ показав, як виглядає третій пляж під час реконструкції. Також зауважимо, рятувально-водолазна служба Полтавської міськради уклала договір на охоронні послуги із багатопрофільною приватною фірмою «Кольчуга-КІДІС». Вартість послуг фірми з охорони третього пляжу на поточний рік склала 239 тис. 900 грн.

Опублікована: 30 травня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація