Полтавський аеропорт може здійснити перевезення до Польщі вже цього року

Автор: Віталій Крицький, 16 квітня, 15:20

Фото: Полтавський аеропорт (Фото Олега Журавльова)


За словами директора аеропорту «Полтава» Володимира Окари, Польща – єдиний можливий в цьому році додатковий рейс.

Нагадаємо, у вівторок, 16 квітня, відбудеться 4-й рейс до Єгипту з полтавського аеропорту. Очільник підприємства Володимир Окара розказав про плани щодо розвитку полтавського летовища.

Полтавський аеропорт (фото Олега Журавльова)

«Ми працюємо над новими маршрутами до Польщі. У планах туристичні напрями на Іспанію, Ізраїль, але поки що справді реальним здається сусідня Польща», – розповів Окара.

Для того, щоб полтавський аеропорт зміг на мінімальному рівні підтримувати власну матеріально-технічну базу, а також відмовився від дотацій з обласного бюджету, треба не менше 1 рейсу на добу, наголосив Окара. Він запевнив, що «Полтава» йде до цієї мети і навів приклад, що наразі його команда працює над можливістю здійснювати вантажні перевезення. Це, на переконання посадовця, збільшить прибуток підприємства.

Окрім того керівник «Полтави» нагадав, що за місяць-півтора в аеропорті відкриють «Duty free».

Володимир Окара (фото Олега Журавльова)

Щодо зміни ручної реєстрації на електрону, то, зазначив Окара, все залежить від фінансування з обласного бюджету:

«У цьому році навряд чи ми впровадимо електрону реєстрацію. Але дівчата, що працюють на пункті реєстрації, кажуть, що затримок немає. Відповідно, і дискомфорту для пасажирів немає. Тому наразі питання про зміну форми реєстрації не стоїть».

Також керівництво аеропорту вирішує питання облаштування парковки, але Володимир Окара не знає, яким чином її модернізують – за власний кошт чи за рахунок орендарів-інвесторів:

«У нас є переможець конкурсу орендарів. Ми хочемо цю парковку передати йому на баланс. А якщо він відмовиться, то облаштовуватимемо за власний кошт. За місяць із нею все буде зрозуміло. Зазначу, що на сьогодні гостра потреба парковки відсутня, бо гості з Харкова або Дніпра (а це близько 10 автівок на тиждень) залишають транспорт у Полтаві. Але коли ми обслуговуватимемо 4 рейси на тиждень, наприклад, влітку, то тоді питання з парковкою буде актуальним».

Нагадаємо, 20 лютого 2019 року стало відомо, що полтавський аеропорт готовий до повноцінної роботи і перших рейсів до Єгипту і Туреччини.

26 березня 2019 року з «Полтави» вилетів перший літак до Єгипту. Усі квитки розкупили.

ЗМІСТ показував, як виглядає полтавський аеропорт та наскільки він готовий до повноцінної роботи.

Опублікована: 16 квітня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація