Полтавський блогер проведе пряму трансляцію на тему велоінфраструктури міста

Автор: Єгор Рудь, 4 травня, 17:53

Фото: Євген Асауленко


Блогер та учасник робочої групи велоінфраструктури міста Євген Асауленко, протягом карантину провів 11 прямих трансляцій на різні теми: від спогадів товариша про Чорнобильську зону до розмов про полтавський суржик. Цього разу темою стріму буде «Велоінфраструктура».

Пряма трансляція відбудеться в понеділок, 4 травня о 20:00, на Youtube-каналі Євгена Асауленка. Гостем трансляції буде радник міського голови з питань велоінфраструктури Роман Широких.

«Це буде маленька презентація: "що таке робоча група?", "хто до неї входить?", "що вона робить?" та "що планується на майбутнє?". Ефір відкритий і будь-який зареєстрований користувач може залишати питання в чаті. Ми спілкуємося та відповідаємо на запитання якщо вони стосуються теми».

За словами Євгена Асауленка, через карантин зникла можливість подорожувати, тому у вільний час вирішив проводити стріми разом із друзями або людьми, з якими до цього не спілкувався:

«Я людина, яка не сидить на місці, постійно в русі, у поїздках та мандрах. Відповідно, що зараз це все стало неможливим і потрібно було зайняти цей вільний час, коли було не рекомендовано зайвий раз виходити на вулицю. Тому вирішив проводити стріми на Youtube-каналі разом із друзями, знайомими. У мене багато знайомих музикантів, мандрівників, фотографів».

Тему для прямої трансляції блогер обирає, підлаштовуючись під гостя трансляції:

«Мій товариш ходив до Зони відчуження, при чому застав пожежі. Цікава тема? Цікава. На цю тему був стрім. Якщо це був суржик, то ми говорили виключно про суржик», – розповів Асауленко.

Минулого разу, Євген Асауленко проводив прямі трансляції на тему суржику та діалекту. Але в блогера ще в планах провести стрім на тему суржику з учасниками колишнього гурту «Сен-Тропе» та музичним виконавцем гурту «The ВЙО» Сергієм Підкаурою.

«Найбільш активний стрім був із Тетяною Комлик "Татусею Бо". Якщо такий формат підписникам буде цікавий, то можливо зміниться назва, але формат залишиться».

Слідкувати за анонсами наступних трансляцій Євгена Асауленка можна за посиланням.

Нагадаємо, що полтавців запрошують на поетичну онлайн-розмову.

Опублікована: 4 травня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація