Вадим Рабінович, Ілля Кива, Віктор Медведчук та Володимир Гриценко (Фото – poltava.to)

Політична партія «Опозиційна платформа – За життя» («ОПЗЖ») ухвалила резолюцію про початок процедури імпічменту Президента України Володимира Зеленського. Ілля Кива її підтримав.

Про це йдеться в резолюції «ОПЗЖ», яку ухвалили 4 лютого. Про свою позицію народний депутат від «ОПЗЖ» Ілля Кива повідомив у власному телеграм-каналі.

У документі, який підтримали депутати від «ОПЗЖ» вказано, що їхня партія вважає, що Володимир Зеленський перевищив свої повноваження та порушив Конституцію України, коли запровадив санкції проти народного депутата Тараса Козака та телевізійних каналів «112 Україна», NewsOne та ZIK:

«Його свідомі і систематичні дії, спрямовані на порушення прав українських громадян, втручання у роботу інших гілок влади і засобів масової інформації, мають всі ознаки узурпації влади», – йдеться у резолюції про початок процедури імпічменту.

Також делегати від «ОПЗЖ» на з’їзді вирішили роз'яснити місцевим партійним організаціям в містах України позицію їхньої політсили щодо імпічменту Володимиру Зеленському.

Своєю чергою обласні організації мають розпочати збір підписів на підтримку імпічменту через санкції щодо телеканалів.

Цьому передувало введення санкцій Володимиром Зеленським проти соратника народного депутата Віктора Медведчука Тараса Козака та телеканалів «112 Україна», NewsOne та ZIK. Це означає, що щонайменше 5 років їм заборонено користуватися радіочастотним ресурсом України.У ніч на 3 лютого телеканали почали зникати з ефіру.

Як повідомляє «Детектор медіа», NewsOne, ZIK, «112.ua», вважають санкції проти себе політичною розправою. 4 лютого у Верховному суді України оскаржують указ Володимира Зеленського про санкції.

Loading...