Полтавську обласну партійну організацію «Слуга народу» очолить заступниця Арахамії

Автор: Анастасія Добряк, 5 червня, 13:00

Фото: Ольга Савченко


У п’ятницю, 5 червня, стало відомо, що головою Полтавської обласної партійної організації стала нардепка Ольга Савченко – заступниця голови депутатської фракції партії.

Наразі триває процес державної реєстрації створеного осередку та подальше погодження голів та інших членів організації. Про це повідомили на сайті партії «Слуга Народу».

Голова полтавського обласного осередку Ольга Савченко є заступницею голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України. 

Освіта Ольги Савченко:

  • закінчила факультет фінансового права Київського національного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Облік та аудит»;
  • закінчила юридичний факультет Київського національного університету ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «Правознавство». 

Вона є юристкою в галузі міжнародного та фінансового права. Зокрема, займається веденням процесів в Міжнародних Арбітражах та супроводом іноземних інвестицій в Україні. А також бере участь у процесах із захисту прав політичних в’язнів, справах з екстрадиції осіб, які піддавалися переслідуванням з політичних мотивів, справах українців у Європейському суді з прав людини.

Окрім Ольги Савченко, 5 червня на посади очільників обласних організацій партії призначили ще 8 керівників обласних осередків та 1 міського. Зокрема, у Сумській, Тернопільській, Миколаївській, Одеській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій та Львівській областях. 

Ще раніше стало відомо склад партійних організацій у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях.

Опублікована: 5 червня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація