Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Автор – Alina Smutko

Проєкт підтримає ті підприємства, які перемістили свій бізнес і постачають критично необхідні товари та послуги для переселенців.

Про 20 січня це повідомив «Урядовий портал».

Під час першого конкурсу, який оголосили у травні, проєкт підтримав 62 мікро- і 39 малих підприємств у Закарпатській, Львівській, Київській, Чернігівській і Сумській областях.

У межах другого конкурсу у жовтні відібрали 188 мікро- і 36 малих підприємств з 8 областей України, серед яких є Полтавщина. Мікропідприємства можуть отримати одноразові гранти на суму до 4 тис. 500 євро, малі підприємства – до 20 тис. євро, підприємства-стартапи – до 7 тис. 500 євро.

Фінансування проєкту здійснюється урядом Німеччини через Банк розвитку KfW. Третій конкурс планують оголосити цієї весни. 

Нагадаємо, що на підприємствах Полтавщини не відключатимуть світло, якщо вони купуватимуть електроенергію в інших країнах. Цей механізм дозволить безперебійно працювати підприємствам, які залежні від світла.

Також додамо, що торік у Полтаві презентували програму,  що має на меті повертати частину витрат за придбані електрогенератори підприємцям. На відшкодування вартості генераторів з бюджету у 2023 році пропонують витратити 2 млн грн. 

Loading...