Правоохоронці наклали арешт на розбиту вандалами інтерактивну дошку на Алеї воїнів АТО

Автор: Максим Самойдюк, 27 грудня, 13:57

Фото: Правоохоронці наклали арешт на розбиту вандалами інтерактивну дошку на Алеї воїнів АТО (фото Богдана Проскурова)


Слідчі поліції через Октябрський райсуд наклали арешт на розбиту у листопаді вандалами інтерактивну дошку на Алеї воїнів АТО, адже та визнана речовим доказом.

Про це ЗМІСТу стало відомо з тексту відповідної ухвали опублікованої в єдиному державному реєстрі судових рішень. Інтерактивну дошку арештували, аби зробити необхідні експертизи з речовим доказом. Слідчий суддя Октябрського райсуду Володимир Бугрій дозволив арештувати дошку.

З тексту відомо, що розбиту дошку побачила двірниця КП «Декоративні культури», і далі на місце приїхали слідчі. Дошка зберігається в гаражі КП «Міськсвітло».

Нагадаємо, дошку побили невідомі вандали в ніч на 30 листопада. В ту ж ніч пошкодили меморіальну дошку загиблому атовцю Сергію Лимарю та спалили автомобіль військових волонтерів. Самі волонтери пов’язали це з діяльністю проросійських сил.

ЗМІСТ повідомляв, що раніше правоохоронці через суд отримали доступ до переліку телефонних дзвінків, що були здійснені в ніч вандалізму поблизу алеї. Так, оператори мають надати перелік усіх «засвічених» номерів та переліку телефонних з’єднань.

Опублікована: 27 грудня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація