Правоохоронці Полтави викрили лісничого з Балаклії, який допомагав росіянам – його судитимуть за колабораційну діяльність

Під час окупації чоловік співпрацював з ворогами та допомагав організовувати рубку дерев, які потім передавали на потреби росіян.

Про це повідомили в Територіальному управлінні ДБР у Полтаві.

Чоловіка призначили керувати місцевим лісгоспом, який увійшов до складу окупаційної адміністрації. Він допомагав росіянам та виконував їхні доручення.

Після звільнення Балаклії він переховувався, але правоохоронці встановили його місцеперебування і затримали. Нині чоловік перебуває під вартою. Лісничий обвинувачується у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.


Нагадаємо, судитимуть зрадницю, яка проводила обшуки в жителів Харківщини під час окупації.