Через відсутність нагородного листа від командира загиблого воїна, питання присвоєння Василю Поліщуку найвищої відзнаки тепер має розглянути прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Відповіддю президента поділилася сестра загиблого воїна Ксенія Поліщук.

У зверненні Володимир Зеленський повідомив, що аби присвоїти  звання Героя України, йому потрібен нагородний лист від командира бригади. Саме цей документ має підтверджувати героїчний вчинок військового, за який він може отримати найвищу нагороду від держави. Проте командир Василя Поліщука не встиг підтвердити документально вчинок воїна з Полтавщини. Він загинув через 20 днів після смерті молодого воїна.

Василь Поліщук (Фото – Ксенія Поліщук)

Аби розв'язати це питання, Президент звернувся до  прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням комплексно його опрацювати. Про результати цієї роботи громадян України повідомлять, проте поки невідомо через який час.

Нагадаємо, воїн Василь Поліщук  загинув внаслідок прямого потрапляння снаряду з ворожого танку. Трагедія сталася влітку 2022, коли ворожа армія активно намагалася окупувати територію Харківщини.

Василь Поліщук на фронті (Фото – Ксенія Поліщук)

Восени сестра воїна Ксенія Поліщук створила петицію, аби її брату – молодшому сержанту 30-ої окремої механізованої бригади – присвоїли звання «Герой України» посмертно. Петиція набрала необхідну кількість голосів і тепер перебуває на етапі розгляду.  
Детальніше історію молодого воїна з Полтавщини читайте за посиланням.

Loading...