Благодійний ярмарок «Спаський двіж: сміливість» відбудеться 13 та 14 серпня з 10:00 до 20:00, за адресою: Спаська, 10. Відвідувачі заходу можуть допомогти придбати безпілотник для ЗСУ.

Мета заходу зібрати 720 тис. грн на безпілотник «Валькірія» та передати його українським військовим, які боронять країну від окупантів.

Такий безпілотний авіаційний комплекс військового та цивільного призначення використовують для забезпечення моніторингу, повітряної розвідки, відеоспостереження. Також за допомогою нього можна скоригувати артилерійський вогонь вдень та вночі. 

На відвідувачів ярмарку чекають різні локації, майстер-класи та фуд-корти.

На ярмарку також можна придбати картину від молоді Полтави. Ескіз та задум полотна створила Нато Мікеладзе. 

На картині зображене дерево життя, яке символізує Україну. Квітка в центрі композиції є сучасним переосмисленням символів та образів дерева життя, зразків українського народного мистецтва. Головна квітка на дереві життя у формі герба. По обидві сторони якого розташовані голуби миру.  Сюжет зображений на тлі українського пейзажу від сходу до заходу, що символізує єдність і цілісність незламної України.

Про дерево життя піклується молодь: волонтери підтримують рівновагу, рятувальник гасить пожежу, лікарка робить перев'язку, військовий стоїть на захисті. Зверху зображені творчі люди, які можуть працювати лише тоді, коли для цього є безпечні умови.

Loading...