Проїзд вулицею Пилипа Орлика Полтаві планують частково відкрити до кінця липня

Ілюстративне фото. Вулиця Пилипа Орлика
Ілюстративне фото. Вулиця Пилипа Орлика

(Фото ЗМІСТу)

7 квітня відновили роботи із реконструкції каналізаційного колектора по вул. Пилипа Орлика. Через це перекрили ділянку дороги від вул. Гоголя до вул. Стрітенська.

Прессекретарка «Полтававодоканалу» Ірина Філоненко говорить, що зараз триває 3 етап реконструкції колектора, який має завершитись до кінця липня:

«Всього, згідно з планом-договором, передбачено 8 етапів, завершаться вони до кінця року. Роботи тривають відповідно до календарного графіка, нині там завершуються розкопки для реконструкції оглядових каналізаційних колодязів. Проїзд вулицею Пилипа Орлики частково буде відкрито до кінця липня».

Згідно з проєктною документацією, заплановано перекласти 354 м каналізаційного колектора. Роботи щодо реконструкції виконує «Спецінжиніринг Постач», новий колектор буде прокладається з поліетиленових каналізаційних труб.

Нагадаємо, на ділянці вул. Пилипа Орлика, 18 до 30 А колектор аварійний. Стан його зношеності становить 90 %.

Нагадаємо, у Полтаві планують обмежити рух на вулиці Симона Петлюри.