Фото – realnilubny.com.ua

Перевізники в Лубнах не випускали на маршрути свій транспорт з 25 листопада через збитковість перевезень і непідняття вартості проїзду місцевою владою. З 1 грудня один із перевізників відновив роботу.

У Лубнах працюють два перевізники – Олександр Тараненко та Дмитро Волик. Останній на своїй фейсбук-сторінці 30 листопада повідомив, що відновлює роботу свого транспорту з 1 грудня:

«У зв’язку з великою кількістю звернень жителів нашого міста з проханням відновити перевезення пасажирів та з погіршенням погодних умов, мною принято рішення, незважаючи на збитковість перевезень, відновити транспортне сполучення в місті».

UPD. Депутат Лубенської міської ради Віталій Крамаренко розповів ЗМІСТу, що відновили роботу обидва перевізника, але з меншою кількістю транспорту.

Напередодні виконавчий комітет на позачерговому засіданні Лубенської міської ради ухвалив рішення про розрив договорів з обома перевізниками. Процедуру розірвання угод розпочали того ж дня.

«У зв’язку з тим, що перевізники відмовилися і нічого не роблять із тим, щоб покращити парк автобусів, які використовують для пасажирських перевезень, ми розпочнемо процедуру розірвання з ними договорів», – сказав Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко.

Також на розгляд виконкому повторно виносили проєкт рішення про затвердження нового тарифу на проїзд в розмірі 10 грн, однак його не підтримали.

Нагадаємо, що 25 листопада перевізники у Лубнах оголосили безстроковий страйк і не випустили автобуси на маршрути через те, що виконавча влада не затвердила підняття тарифу на проїзд з 8 до 10 грн.

Loading...