Олеександр Дзюбенко, на фото тримає папку
Олеександр Дзюбенко, на фото тримає папку

Фото – ДСА

Олександр Дзюбенко очолив установу, що опікується судами Полтавщини. Його представив колективу заступник голови ДСА України Максим Пампура.

Про це повідомили у ДСА Полтавщини 3 жовтня.

Олександр Дзюбенко тривалий час працював юристом, юрисконсультом, директором Полтавського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також займався адвокатською практикою, був керуючим партнером АО «Лексарт».

До цього ДСА у Полтавській області очолював Віталій Федько.

Раніше ДСА повідомляло, що у Полтаві усі місцеві суди розкидані по місту, а жодне з приміщень не пристосоване для відправлення правосуддя.

«Судова система в Україні це і загальні, і господарські, і адміністративні суди всіх юрисдикцій. У нас на сьогодні 850 приміщень з площею близько 1 млн 100 тис. кв м. Якщо взяти державні норми для приміщень для відправлення правосуддя, то нам потрібно 1 млн 800 тис. кв м. Неважко оцінити, що сьогодні суди не забезпечені достатніми приміщеннями й ми постійно працюємо над тим, щоб правосуддя відбувалося у нормальних умовах, тому ця проблема є не тільки у Полтаві», – говорив очільник Державної судової адміністрації.

Loading...