IMG_0340 copy

У першому турі найбільше голосів отримав проректор Сергій Шевчук. Він проходить до другого туру разом з очільницею природничого факультету Мариною Гриньовою, яка отримала другий результат. Ще одне голосування відбудеться 14 квітня.

Про це відомо ЗМІСТу з власних джерел за результатами першого туру, що відбувся 7 квітня.

Як йдеться у динаміці активності виборців університету, голосуванні взяли участь 423 студенти та викладачі університету. За не протокольними даними відомо, що Сергій Шевчук отримав 190 голосів, а Марина Гриньова – 181. Іншого кандидата Василя Фазана підтримали 38 людей.

Сергій Шевчук у минулому очолював Департамент освіти Полтавської облдержадміністрації. Після цього очолив кафедру географії та краєзнавства  в ПНПУ. У 2016 році став проректором з наукової роботи, а потім захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора географічних наук. Шевчук вивчає географію, історію географії тощо. Має свідоцтва про реєстрацію авторського права на наукові твори, видає наукові публікації та фахові статті.

Марина Гриньова очолює природничий факультет університету. Як йдеться в «Google Академії», її праці присвячені гуманізації освіти, саморегуляції та різних педагогічним технологіям. Онлайн-енциклопедія «Вікіпедія» повідомляє, що Марина Гриньова виступає опонентом під час захисту дисертацій у різних містах України, а під її керівництвом молоді науковці захистили 18 кандидатських дисертацій.

Як відбуваються вибори ректора:

  • проведення 2 туру виборів керівника вишу, якщо жоден із кандидатів не набрав понад 50% голосів від загальної кількості людей, які брали участь у 1 турі виборів;
  • організація 2 туру здійснюється на 7 календарний день після проведення 1 туру. До бюлетенів для голосування включаються 2 кандидатури, які в 1 турі набрали найбільшу кількість голосів;
  • обраним керівником вишу вважається кандидат, який набрав понад 50 % голосів людей, які мають право брати участь у виборах. У разі проведення 2 туру – понад 50% голосів людей, які взяли участь у голосуванні;
  • проведення спеціальної перевірки кандидата, який обраний за конкурсом. Якщо кандидат не пройшов спеціальну перевірку, протягом тижня після закінчення такої перевірки оголошують новий конкурс на заміщення посади керівника;
  • якщо вибори визнані такими, що не відбулись або жоден із кандидатів не набрав необхідної кількості голосів, протягом тижня від дня встановлення результатів виборів оголошується новий конкурс на заміщення посади керівника.

З 2009 року Полтавський національний педагогічний університет очолює  мовознавець та публіцист Микола Степаненко. Він видає монографії, літературознавчі праці, створив наукову школу тощо.

Loading...