Рух на вулиці Пилипа Орлика не відновлять – «Полтававодоканал» продовжує роботи
Рух на вулиці Пилипа Орлика не відновлять – «Полтававодоканал» продовжує роботи

(Фото ЗМІСТу)

7 квітня відновили роботи із реконструкції каналізаційного колектора по вул. Пилипа Орлика. Через це перекрили ділянку дороги від вул. Гоголя до вул. Стрітенська.

Раніше завершити роботи та відкрити рух транспорту планували до кінця квітня. Прессекретарка «Полтававодоканалу» говорить, що рух транспорту поки що не планують відновлювати. Річ у тому, що реконструкції каналізаційного колектора на наступній ділянці (від вул. Стрітенської до вул. Конституції) не дадуть змоги цього зробити.

Рух транспорту на ділянці від вул. Гоголя до вул. Стрітенської перекрили через продовження робіт із реконструкції каналізаційного колектора по вул. Пилипа Орлика. Значна глибина залягання комунікацій (колектор діаметром 700 мм прокладено на глибині понад 8 м) не дозволила завершити реконструкцію цієї ділянки вчасно, однак роботи щодо цього уже на стадії завершення.

За словами Ірини Філоненко, згідно з проєктом щодо об´єкту «Реконструкція ділянки каналізаційного колектора Д700 мм по вул. Пилипа Орлика на відрізку вул. Гоголя – Панянський бульвар – Соборний майдан.  Перша черга будівництва», реконструкція колектора буде виконуватися на інших ділянках (у напрямку Соборного майдану). 

Тому ділянку від вул. Гоголя до вул. Стрітенської для руху транспорту поки що не відкриватимуть.   Адже  роботи щодо реконструкції каналізаційного колектора на наступній ділянці (від вул. Стрітенської орієнтовно до вул. Конституції) не дадуть змоги цього зробити.

Згідно з проєктною документацією, заплановано перекласти 354 м каналізаційного колектора. Роботи щодо реконструкції виконує «Спецінжиніринг Постач», новий колектор буде прокладається з поліетиленових каналізаційних труб.

Нагадаємо, на ділянці вул. Пилипа Орлика, 18 до 30 А колектор аварійний. Стан його зношеності становить 90 %.

Раніше на цій ділянці вже перекривали рух, але через несприятливу погоду роботи з реконструкції не проводили та рух відновили. 

Loading...