photo_2021-04-08_12-17-11

Демонтуватимуть тимчасові споруди будуть на вул. Грушевського, 11, що розміщені без дозвільних документів.

Про це повідомила пресслужба Полтавської міської ради 8 квітня. Рішення про демонтаж ухвалила комісія з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території Полтави.

Кіоски, які збираються демонтувати, розміщені на землі комунальної власності міста. Вони не мають дозвільних документів – Паспортів прив’язки. Демонтаж кіосків запланований на 9 квітня.

На початку 2021 року завершився термін оренди комунального ринку «Мотель». Він перебував у суборенді підприємця Віктора Бажана. Комунальне підприємство «Полтава-сервіс» не проти продовжити суборенду Віктору Бажану після того, як депутати продовжать оренду.

Жителі будинків біля ринку «Мотель» у Полтаві скаржилися на суборендаря. Від імені жителів будинку на вул. Грушевського говорила Світлана Яценко. За її словами, вони проти передачі в суборенду землі ринку підприємцю Віктору Бажану:

«Він знущається з нас і підприємців. Ми зверталися до влади, але немає жодного результату. Нами надані докази порушення наших прав та законів України. Серед них організація та кришування стихійної торгівлі, безліч торгових точок без документів, повне ігнорування приписів та постанов, ринок не прибирається, антисанітарія повна тощо».

Віктор Бажан сказав, що усі її слова є наклепом.

Loading...