СБУ спростувала фейк про спробу окупантів «глушити» зв’язок у прифронтовій зоні

В окупантів не виходить взяти нашу країну зброєю, тож вони намагаються дезінформувати українців. І поширюють у мережі чергові фейки.

Про це повідомила Служба безпеки України 28 лютого.

За інформацією СБУ, в мережі поширюють наступні міфи:

«Перший: про тотальний моніторинг всіх соцмереж і месенджерів з боку СБУ. Нібито спецслужба планує записувати всі дзвінки та розмови. Другий: що війська РФ почнуть "глушити" зв'язок у прифронтовій зоні, щоб запустити дезінформацію про капітуляцію України».

Ці фейки свідчать, що військова стратегія окупантів провалилася, і тепер вони намагаються сіяти паніку.

СБУ повідомляє: тимчасове відключення зв'язку можливе тільки для спецоперацій із зачистки ворожих ДРГ.

Нагадаємо, що на Полтавщині виявили 44 підозрілих людини, які можуть бути посібниками ворога.

Повідомити про ворогів або підозрілих людей можна через офіційний чат-бот в телеграмі @stop_russian_war_bot.