Забудова за Кадетським влітку 2020 року

Розслідувачі Bihus.Info та проєкту «Лабораторія викриттів 2.0» розслідувала забудову за Кадетським корпусом у Полтаві.

Ініціатор незаконного будівництва в історичному ареалі Кадетського корпусу мав виконати реконструкцію будівлі, але зводить будівлю, що схожа на житлову багатоповерхівку.

ЗМІСТ писав, що Державна архітектурно-будівельна інспекція не зможе зупинити будівництво через реформування, а комісія з Мінкультури назвала це будівництво незаконним. Але воно продовжується, хоча те, що зараз будують поблизу Кадетського точно відрізняється від паспорта об’єкта, який надавала фірма на початку будівництва.

Забудова за Кадетським влітку 2020 року

Будівництво в історичній частині міста триває 3 роки.  Нещодавно воно активізувалося, а забудовник звів уже 3 поверхи.  Про це пише авторка розслідування Ксенія Омельченко.

Будівництво веде фірма «Мальва», співзасновником якої є Сергій Морозов. Bihus.Info пише, що після початку робіт за Кадетським, з’явилися і перші оголошення про продаж квартир умайбутньому будинку. Сергій Морозов назвав ці оголошення фейком, але наразі на одному з найбільших сервісів з продажу квартир «Лун» є оголошення про продаж на вул. Соборності.

В оголошеннях повідомляють, що поблизу Кадетського будують «малоповерховий житловий комплекс у форматі клубного будинку».  Покупцям квартир пропонують підземний паркінг, охорону прибудинкової території, відеонагляд, цегляні утеплені стіни та індивідуальне опалення.

Bihus.Info пише, що в оголошенні є планування майбутніх квартир, а забудовником вказали фірму «Євробуд СМ». Керівницею цієї компанії є Наталія Возна. До неї фірмою керував Віталій Безпалько. Наразі він ТОВ «ЗАВОД-БЕТОН». Ця фірма використовує спільний контактний номер з фірмою «Завод бетонних виробів». Цим заводом Сергій Морозов, а засновником є Ярослав Гірний 5 років перебуває у розшуку Міністерства внутрішніх справ.

У 2016 році фірмою «Євробуд СМ» керував Максим Гірний. Як пише Bihus.Info, це брат Ярослава Гірного. Максим Гірний заснував ТОВ «Завод Євробетон», яка займалася підготовкою будівництва поблизу Кадетського.

В офісі фірми «Євробуд СМ» Bihus.Info  повідомили, що фактичним власником компанії є Сергій Морозов. За адресою цього підприємства (вул. Ковпака, 37) також зареєстровані:

  • ТОВ «Полтава-Бетон СМ»;
  • ТОВ «Полтавський ЗБК»;
  • ТОВ «КУА “ЕВМ”»;
  • ТОВ “Полтавський «ЗБВ "ЕВМ”».

Також Bihus.Info  вдалося зв’язатися з Сергієм Морозом за контактним номером на сайті фірми «Євробуд СМ». На цей ресурс посилаються на сервісі «Лун», де продають майбутні квартири за Кадетським корпусом.

Та попри це, Сергій Морозов каже, що не продає майбутні квартири за Кадетським і не має стосунку до оголошення про продаж. Хоча оголошення досі залишається активним.

Loading...