dsc2432

30 липня відбулася презентація результатів дослідження щодо оцінювання якості послуг пасажирських перевезень та благоустрою в Полтавській громаді.

Презентував результати дослідження кандидат економічних наук Андрій Скрильник.

За його словами опитування проводили у межах Полтавської громади. Участь взяли 2 тисячі людей. 

Анкета складається з 13 анкетних питань, які поділяються на 2 види: оціночні та аналітичні. Питання поділили на два розділи: громадський транспорт (1-11 питання) та благоустрій  дитячих майданчиків (12-13 питання).

Фото з презентації

На питання «Якому виду громадського транспорту надаєте перевагу?» 42,42% опитуваних відповіли, що користуюся тим транспортом, що приїде першим на зупинку. Майже 4% учасників взагалі не користуюся громадським транспортом. 60% опитуваних має власний автомобіль.

Варіанти відповідейу %
Великі пасажирські автобуси13,60
Тролейбуси18,28
Невеликі автобуси (маршрутки)21,80
Не користуюся громадським транспортом3,90
Користуюся тим транспортом, що приїде першим на зупинку42,42
Відповіді до першого питання

Друге питання стосувалося організації руху громадського транспорту? Загальна оцінка становить 2,06 (від задовільного до достатнього). Скрильник говорить, що найбільш задоволені жителі Київського району, найменш задоволені – жителі Подільського району.

Фото з презентації

На питання «Які основні умови підвищення вартості проїзду» 88,5% відповіли, що це покращення технічого стану та безпеки громадського транспорту.

Фото з презентації

48% учасників вважають, що компенсувати витрати за пільгове перевезення потрібно компенсувати витрати адресно пільговикам.

Фото з презентації

На питання «Яким перевізникам треба компенсувати ці витрати?» майже половина (44% )відповіла, що треба всім компенсувати. 38% вважає, що лише комунальним перевізникам. 18% – інше (переважно адресне фінансування).

Шосте питання стосувалося актуальності підвищення вартості проїзду. Результати на фото.

Фото з презентації

На питання «За рахунок яких коштів треба розвивати сферу громадського транспорту?» найбільше проголосувало, що за рахунок Полтавської громади (36,43%). Для понад 20% учасників не має значення за рахунок яких коштів треба розвивати цю сферу.

81% учасників відповіли, що місту потрібен електронний квиток. 10% вважають, що така форма оплати не потрібна і вона є не зручною. Іншим було важко відповісти.

На питання «Наскільки задоволені технічним станом та облаштованістю зупинок» загальна оцінка становить 2,26. Це питання включає в себе 4 підпункти.

Фото з презентації

10 питання стосувалося пріоритетів у виконанні ремонту. Більшість проголосувало за ремонт тротуарів та пішохідних зон.

Фото з презентації

Андрій Скрильник говорить, що більшість учасників опитування вважає, що основним громадським транспортом у місті мають бути тролейбуси та великі пасажирські автобуси.

Другий блок. У 12 питанні потрібно було визначити , які з проблем на дитячих майданчиках є для учасників найбільш значеними. Результати на фото.

Фото з презентації

На питання який вид дитячих майданчиків потрібен для дітей від 7-16 років, більшість відповіла, що спортивні тренажери. Майже 4% учасників зазначили, що для дітей такого віку вже не треба місце на майданчику.

Результати опитування дозволять у майбутньому враховувати думку мешканців Полтави та їх ставлення щодо основних напрямків розвитку міста.

Loading...