На засіданні конкурсної комісії, 1 березня на посаду директорки міського будинку культури обрали Оксану Дейнегу. Раніше вона вже мала досвід роботи у цьому закладі.

Оксана Дейнега з 2009 до 2011 року працювала у будинку культури художньою керівницею. Пізніше, з 2013 до 2016 року, заступницею директора з культурно-масової роботи. З 2016 до 2019 року виконувала обов’язки директорки Полтавського міського Будинку культури. 

Благодійний фонд Helpgroup надавав рекомендаційний лист, в якому йшлося, що Дейнега володіє теоретичними знаннями та практичними навичками в культурно-освітній роботі. Також вона організовувала та реалізовувала мистецькі проєкти, зокрема є співорганізаторкою етнофестивалю «Зберемося Роде», проєкту «Свобода. Гідність. Патріотизм».

На посаді заступниці директора благодійного фонду «Карітас Полтава» організовувала фестиваль «Моя маленька незалежність», організаторка Дня добрих справ «Щедрий вівторок» тощо. Директор БФ Helpgroup Давид Джалагонія каже:

«Коли була керівницею МБК завжди йшла на зустріч, допомагала організовувати благодійні заходи. Допомагала і з костюмами, якщо ми потребували. Завжди входила в ситуацію і допомагала нам».

У рекомендаційному листі комунальної установи «Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи» йдеться про те, що за 2016-1019 роки Оксана Дейнега створила в колективі творчий та продуктивний мікроклімат. За її керівництва 6 працівників МБК здобули другу вищу освіту.

Заслужена працівниця культури України Олена Таранцева в рекомендаційному листі пише, що Оксана Дейнега під час виконання обов’язків директора МБК успішно спрямовувала та організовувала роботу структурних підрозділів Будинку культури, забезпечувала напрямками культурно-освітньої діяльності, дозвіллєвої діяльності серед населення.

Раніше Оксана Дейнега розповіла ЗМІСТу, що має план, який допоможе по-новому розкрити міський будинок культури. 

«Директор МБК – це на тільки концерти, конкурси, фестивалі та сценарії, а ще й адміністративна робота з різними верствами населення. До кожного потрібно знайти підхід».

Нагадаємо, усього на посаду керівника МБК претендували 8 людей. До конкурсу на посаду директора полтавського Будинку культури не допустили двох кандидатів.

Loading...