На фото Сергій Стратічук, Олексій Стребков, Сергій Волинський та Сергій Кравченко.
На фото Сергій Стратічук, Олексій Стребков, Сергій Волинський та Сергій Кравченко.

Світлин Богдана Трубічина та Сергія Павлюка у вільному доступі знайти не вдалося

Україна визволила з російського полону 215 захисників, шестеро з яких є мешканцями Полтавщини.

Про це повідомив Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки 22 вересня.

Серед звільнених із полону – офіцер бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського старший лейтенант Сергій Стратічук, який боронив «Азовсталь». Військовий родом із Решетилівки. До полону потрапив 12 квітня під час бойових дій в Маріуполі.

Також повернули воїна «Азовсталі» Олексія Стребкова. Серед звільнених – уродженець Полтави, майор Сергій Волинський, який виконував обов’язки командира бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського. До полону потрапив 17 травня в результаті виходу з «Азовсталі».

17 травня під час евакуації з «Азовсталі» до полону потрапив також мешканець села Копили Полтавського району, військовослужбовець бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Білинського Сергій Павлюк. Його звільнили в межах обміну.

З полону повернули майора Богдана Трубічина з Кременчука. Він потрапив до російського полону 12 березня в районі населеного пункту Ольгинка на Донеччині. Воїн захищав Україну у складі бригади імені гетьмана Івана Мазепи на посаді заступника командира батальйону.

Серед звільнених військовополонених нацгвардієць Сергій Кравченко з Гадяча, який потрапив до полону разом з захисниками «Азосталі», коли оборонці були вимушені евакуюватись шляхом здачі у полон.

Loading...