Сергій Каплін на першій сесії Полтавської міської ради восьмого скликання з головою Полтавської міської ТВК Аллою Назаренко

Минулої сесії 19 лютого Сергій Каплін та його фракція підтримали рішення, які лобіював міський голова Олександр Мамай, хоча раніше категорично відмовлявся співпрацювати.

Як розповіли ЗМІСТу депутати різних фракцій у міськраді, Олександр Мамай знайшов «спільну мову» з Сергієм Капліним щодо голосувань за різні питання. Публічно Каплін продовжує його критикувати, але голосує «як домовилися».

Каплін каже, що нині їхня фракція виконує роль третьої сили. За його словами, вони вирішили, що не будуть об’єднуватися в умовні коаліції, але готові дати Олександру Мамаю призначити своїх заступників, секретаря тощо. Сергій Каплін говорить, що тільки таким чином можна буде вимагати від міського голови брати персональну відповідальність за результат:

«Шлях проти Мамая – не працююча система. Є час рубати і будувати. Я нічого не прошу, не прошу замів, потоки, секретаря. Щодо коаліції проти міського голови. Я їм сказав, що я не буду підписувати за годину до сесії якісь меморандуми. Вони раніше ні до чого не домовилися, а тепер хотіли, щоб я підписав. Я за ними 4 місяці ходив і вони проспали мій підпис».

Хоча Сергій Каплін каже, що готовий голосувати за вигідні для Олександра Мамая рішення тільки для того, щоб потім він за них відповідав, джерела кажуть, що справа у сферах впливу всередині фракції.

Тобто фракція «Партії простих людей» розділена навпіл. Сергій Каплін і Владлена Каплін були готові вступати у коаліцію проти міського голови «Слугою народу», «Свободою» та «Рідним містом», а ось на Ігоря Кислова та Олександра Артеменка Каплін майже не мав впливу. Ці депутати майже одразу від початку каденції були готові співпрацювати з Олександром Мамаєм. Через це у Сергія Капліна фактично не лишилося поля для маневру, адже з 4 голосів він має тільки 2.

Нині в міській раді тривають перемовини щодо формування коаліції, адже конкретних домовленостей досі немає.

Loading...